IV - 7
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
IV - 7

Sajt cetvrtog sedam Devete gimnazije, generacija '87
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupitetovaze beogradrestorani beogradpolovna vozila

 

 sta bi radili kad bi vas zvali da igrate basket za srbiju?

Ići dole 

sta bi rekli da -vas zovu da igrate basket za srbiju?
1.boli me patka,idem na letovanje-
sta bi radili kad bi vas zvali da igrate basket za srbiju? Vote_lcap0%sta bi radili kad bi vas zvali da igrate basket za srbiju? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
2.boli me patka,idem na decji kamp-
sta bi radili kad bi vas zvali da igrate basket za srbiju? Vote_lcap0%sta bi radili kad bi vas zvali da igrate basket za srbiju? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
3.ne idem nigde,al boli me patka-
sta bi radili kad bi vas zvali da igrate basket za srbiju? Vote_lcap80%sta bi radili kad bi vas zvali da igrate basket za srbiju? Vote_rcap
 80% [ 4 ]
4.prihvatili bi uz milion uslova-
sta bi radili kad bi vas zvali da igrate basket za srbiju? Vote_lcap0%sta bi radili kad bi vas zvali da igrate basket za srbiju? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
5.bila bi mi cast
sta bi radili kad bi vas zvali da igrate basket za srbiju? Vote_lcap20%sta bi radili kad bi vas zvali da igrate basket za srbiju? Vote_rcap
 20% [ 1 ]
Ukupno Glasova : 5
 

AutorPoruka
Lajonel Hac-najveca barab
poČetnik
poČetnik



Broj poruka : 69
Datum upisa : 02.07.2007

sta bi radili kad bi vas zvali da igrate basket za srbiju? Empty
PočaljiNaslov: sta bi radili kad bi vas zvali da igrate basket za srbiju?   sta bi radili kad bi vas zvali da igrate basket za srbiju? Icon_minitimeSre Jul 04, 2007 8:27 pm

aj malo kenjajte
Nazad na vrh Ići dole
 
sta bi radili kad bi vas zvali da igrate basket za srbiju?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
IV - 7 :: Naše odeljenje :: Tračarenje-
Skoči na: